beardguru
0 0 €
beardguru
0 0 €
Kosz ((0))

Žiadne produkty v košíku.

Szampon do włosów vs. szampon do brody

Chociaż jest dobrze znany i radzimy używać dobrej jakości olejku do brody, ludzie często zapominają, że pierwszy krok do pielęgnacji zaczyna się pod prysznicem.

Často dostávame od nových zákazníkov e-maily s otázkami, ako sa zbaviť svrbenia brady, suchej pokožky pod bradou.
Aj keď je všeobecne známe a my taktiež radíme, treba používať kvalitný olej na bradu, ľudia často zabúdajú, že prvý krok k starostlivosti začína v sprche.

Takže, aký je rozdiel medzi šampónom na vlasy i šampónom na bradu? Tak.. skús sa pozrieť na zloženie zo zadnej strany svojho šampónu. . Množstvo z týchto látok je zodpovedných za odstraňovanie prirodzených olejov z pokožky a vlasov. A zatiaľ čo by si sa chcel zbaviť mastných vlasov, chlpy na brade a pokožka pod tvojou bradou potrebuje úplne inú starostlivosť.. takže, už asi vidíš, kam mierim.

Použitie týchto druhov šampónov aj na bradu môže viesť nielen k tomu, že pokožka zostane suchá, ale takisto zoslabnú korene a zbytočne sa brada začne štiepiť.

Pri používaní špeciálnych šampónov na bradu výrazne znížiš vznik takýchto nepríjemností, keďže namiesto boja proti prirodzeným olejom na tvojej tvári, s nimi spolupracujú.

Ako často by si mal szampon používať? Samozrejme sa líši brada od brady. Veľmi záleží od prostredia, v ktorom tráviš najväčšiu časť dňa. Ak manuálne pracuješ a si v prašnom prostredí, bradu by si si mal umývať každý deň. Potom je skupina ľudí, ktorí pracujú v kancelárii alebo jazdia väčšinu dňa v aute, ktorým bude stačiť použiť šampón 3-4x do týždňa. V týchto teplých letných dňoch je ideálne bradu umývať denne.

Každý si však sám na sebe vyskúša, ako často je pre neho umývanie brady potrebné. Ako som raz písal jednej zákazníčke, na umývanie brady sa teším viac ako na prečítanie knihy 🙂

Nezabúdaj na to, že po použití umytí brady je priam žiadúce použiť či už olej, alebo balsam, ak potrebuješ bradu trochu viac skrotiť. 

Ten pocit čistej brady je na nezaplatenie

Copyright © 2020 LepoCreative.sk Polityka plików cookie Zasady ochrony i przetwarzania danych osobowych